Nasze hasło do pracy w roku szkolnym 2017/1218: "My liczymy 1,2,3 - Calineczko, policz Ty"

www.zdrowyprzedszkolak.pl
www.bezpieczneprzedszkole.com

Aktualności dla Rodziców:

0006 (10 kB)

Zostań Świętym Mikołajem
Zostań z nami Świętym Mikołajem i podaruj uśmiech na twarzy i radość w serduszkach dzielnym wojownikom z oddziału onkologii w szpitalu Świętego Mikołaja przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Aby umilić dzieciom pobyt w szpitalu, zbieramy:
bloki rysunkowe, czytanki, kolorowanki, puzzle, kredki, mazaki, farby, zabawki, gry, chusteczki nawilżające i zwykłe.
Akcja trwa do 11.12.2017 roku.

DYŻUR WAKACYJNY
Zapisy w sekretariacie przedszkola do 30 maja 2018 r. załącznik

GÓRA GROSZA 2017
W naszym przedszkolu już po raz kolejny ruszyła ogólnopolska akcja "Góra Grosza", zorganizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Cel "Góry Grosza" pozostaje od lat niezmienny - pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady:
"Jeden grosz znaczy niewiele,
ale Góra Grosza jest największa na świecie".

W każdej grupie zbierane są monety groszowe, które przekazane zostaną organizatorem akcji. Serdecznie zapraszamy do udziału. Akcja trwa do 2 stycznia 2018 r.

Grupa "Skrzaty" w roku szkolnym 2017/2018 bierze udział w projekcie edukacyjnym "Akademia małych zawodowców" - współorganizowanym przez Pedagoga Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach - Panią Iwonę Włodarską i Panią Elżbietę Kacprzak - Biblioteka im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach. Szkolny Zestaw Programów Nauczania

"Calineczka tropicielka":

"Calineczka tropicielka"

Kronika przedszkola:

Dzień Niepodległości
Wizyta siatkarek Chemika Police
Dzień Przedszkolaka

Ważne i ciekawe:

Dyplom
Podsumowanie Góry Grosza 2015
Wizyta w TOZ i przekazanie zakupionej karmy
Góra Grosza 2014 r.

Zabawy w domu:

Ostatnia aktualizacja: 5. grudnia 2017 r.

0006 (10 kB)

Grupa "Misie"

Grupa "Słoneczka"

Grupa "Nutki"