Olimpiada Sportowa u Calineczki

Festyn Rodzinny

Dnia 6 czerwca odbył się w naszym przedszkolu coroczny Festyn Rodzinny. Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Dziecka oraz Dnia Matki i Ojca. W miłej i rodzinnej atmosferze bawiliśmy się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola. Festyn uświetniły przepiękne występy naszych przedszkolaków. Nie zabrakło dostojnego poloneza w wykonaniu grupy Skrzaty, tańca pszczółek zaprezentowanego przez Misie, kucharskiej orkiestry z grupy Słoneczka, rock'rolla dla taty w wykonaniu Nutek czy piosenek o rodzinie zaśpiewanych przez Tropicieli. Z programem tanecznym zaprezentowały się także dziewczynki z kołka tanecznego. Na wszystkich gości czekały napoje, ciasto, pyszna zupa ziemniaczana i kiełbaski. Dziękujemy za wspólną zabawę :)

Dalej >>

Strona gwna  |  © 2007-2017 by 1408