Oferta

Przedszkole nasze realizuje zadania zgodnie z podstaw programow wychowania przedszkolnego. Pracujemy wedug programw dopuszczonych przez MEN i programw autorskich. Wsppracujemy z Poradni Psychologiczno-Pedagogiczn i innymi instytucjami, ktre nas wspieraj w naszych dziaaniach.

Programy, ktre wykorzystujemy w swojej pracy:

Program obowizkowy:

•   "Od przedszkolaka do pierwszaka" - autor Iwona Broda. realizacja w gr. III
  •   "Zanim bd uczniem" - autor Elbieta Tokarska, Jolanta Kopaa - realizacja w gr I,II,IV
  •   Program nauczania jzyka angielskiego - autor Barbara Czekaska, Izabela opiska- realizacja w gr I,II,III,IV

oraz elementy programw:

•   Glottodydaktyki prof. Bronisawa Rocawskiego
  •   Metody Dobrego Startu” Marty Bogdanowicz
  •   Odimiennej nauki czytania” wg Ireny Majchrzak
  •   Edukacji zdrowotnej” K. Dutkiewicz i K. Kamiskiej
  •   „Dziecica matematyka”- autor prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyska
Przedszkole nasze oferuje godziny otwarcia dostosowane do potrzeb rodzicw. Placwka proponuje oprcz planowanych zaj, realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi nauczycieli, zajcia dodatkowe: